איך למצוא יועץ משכנתא במחיר משתלם בגוש דן

איך למצוא יועץ משכנתא במחיר משתלם בגוש דן

איך למצוא יועץ משכנתא במחיר משתלם בגוש דן

Blog Article

שירותי הייעוץ של המשרד כוללים בתוכם תהליך לקיחת משכנתא חדשה, מחזור משכנתא קיימת ומשכנתא לאיחוד הלוואות – משכנתא המאחדת את כלל ההלוואות לכדי הלוואה אחת במטרה לעשות סדר בחשבון, לחסוך בעלויות ולהקטין את גובה ההחזר החודשי באופן ניכר.

ייעוץ משכנתאות - האם כדאי? מצד אחד, זה חוסך לכם התרוצצות, בדיקות ואת הצורך להתעמק בחישובים מימונים. מעבר לכך, במקרים מסוימים, יועץ המשכנתא (בזכות גודלו והיכרותו עם הבנק) משיג תנאים טובים יותר, אך מצד שני - זה עולה הרבה כסף, וחלק גדול מהלווים יכול בעצמם להשיג ריביות טובות ותמהיל נכון בשבילם.

איך התהליך עובד? ראשית, נקיים פגישה במטרה להבין את תמונת המצב הכללית שלכם. נבחן את גובה ההון האישי והמימון הדרוש, נבחן מגוון מקורות מימון ופתרונות אפשריים, בהתאם לכך נקבל החלטה משותפת לקביעת גובה החזר חודשי תוך התאמתו לפרופיל הפיננסי האישי שלכם.

שוק המשכנתאות: הביקושים עדיין גבוהים, ביקורת על הרפורמות

הלוואה חוץ בנקאית משכנתא לשיפוצים ייעוץ משכנתא הלוואה כנגד נכס משכנתא למסורבי בנקים ביטוח משכנתא מחזור משכנתא הלוואה כנגד קרן השתלמות קניית דירה ללא הון עצמי מידע חשוב

חברות הביטוח מסרבות להעניק ביטוח משכנתא לאנשים שחלו בעבר

כל אחד, כן גם אתם, יכול להבין מה המשכנתא האידיאלית בשבילו, כל אחד יכול לעשות מכרז משכנתאות בין הבנקים, וכל אחד יכול לבדוק במדריכים וכתבות שוטפות וכן בפורומים, אם המשכנתא שלו בתנאים טובים.

מוטי היקר! אלפי תודות על הייעוץ, התמיכה, העזרה, הליווי ועל כל רגע שעמדת לצדינו. יישר כח ובהצלחה. אורטל ומשה כחלון

תחום המשכנתאות מכיל בתוכו מספר נושאי לימוד שהם בגדר החובה על מנת לתת ייעוץ וערך מועיל ומקצועי ללקוח.

לשירותכם באתר אינדקס ומידע מקיף של הבנקים בישראל. המידע והאינדקס נועדו לאפשר השוואה וקבלת הצעות באמצעות פניה ישירה לבנקים ולחברות השונות.

בנק אגוד למשכנתאות מציע מגוון של מסלולי משכנתא מבנק אגוד ללקוחות הפוטנציאליים שלו בהתאם ליכולת ההחזר והצרכים הייחודיים שלהם.

תודה על העזרה, הליווי והייעוץ ייעוץ לכלכלת המשפחה בירושלים המקצועיים האדיבים והמובנים (זה לא קל להבין).}

Report this page